Prawa Autorskie

Chcesz zdjęcia lub teksty mojego autorstwa- skontaktuj się ze mną. Nie bądź złodziejaszkiem. :)

czwartek, 17 lutego 2011

Nie lubię przeprowadzek.. a już kwitły stokrotki...

Sinusoida: Lubin-Zielona-Lubin- Zielona-Lubin i znowu Zielona Góra.. eh.. miotam się..
I na dodatek wszystkich zaskoczyło, że w środku lutego spadł śnieg. Już piszą na wp.pl i inszym onecie, że Europę sparaliżowało, w tym oczywiście Polskę.. Jak zimy nie znoszę, tak nie znoszę, ale śnieg w środku lutego to chyba nie anomalia pogodowa? Ale mimo wszystko, jakież to zaskoczenie dla kierowców i innych drogowców.. I przeprowadzaj się w takich warunkach paraliżu...Niby tylko 100 km, ale już mi się nie chce.
Korki na drogach, koreczki na przystawkę.

Zdjęcie znalezione w sieci. Moje dzisiejsze koreczki były bardziej tradycyjne, ale powyższe wpisują się w zimową aurę. Chyba jutro takie zrobię:)

9 komentarzy:

 1. Moja żona je uwielbia. W ogóle uznaje wszystkie zmiany. Ja zupełnie odwrotnie. Wszelka zmiana moich przyzwyczajeń lud utwierdzonego komfortu przyprowadza mnie o rozpacz i zgrzyt zębów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię zmiany, zwłaszcza miejsca zamieszkania. Ale nie lubię, kiedy komplikuje mi je taka oczywista sprawa, jak śnieg w środku zimy:( wiecznie spóźnione pksy i pociągi widmo...i mój brak prawa jazdy:(

  OdpowiedzUsuń
 3. poza tym przywykłam chyba do zmian:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie zmiany niepokoją. To zawsze trochę skok w nieznane. Kiedy zaś ich nie ma niepokoi mnie stagnacja i generuję zmiany :)
  Nie znoszę natomiast samych przeprowadzek. Chaos z tym związany powoduje, że robię się generalnie na nie i wszystko długi tkwi w kartonach i różnych takich. Rozpakowuje w miarę konieczności.
  Komplikacje w rodzaju śniegu w środku zimy pewnie by wywołały ze mnie wiąchy hm, dosadnych przekleństw.

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tak od lat kursuję na tej trasie:) tym razem mam nadzieję jednak osiąść na ciut dłużej:)pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś na temat przeprowadzek wiem,jako,że od poniedziałku w nowym mieszkanku :) Na szczęście nie zaskoczył atak zimy ...hehe. Za to ogrom gratów, które nazbierały się przez tyle lat - owszem!

  ps. i jak koreczki? Spróbowałąs zrobić te ze zdjęcia - przyznam, że wyglądają apetycznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. są genialne, między oliwkowymi skrzydełkami znalazł się śmietankowy twarożek:) plan jest taki: wino i już sprawdzone pingwkone koreczki w ramach "wkupienia się w łaski" nowych współlokatorek za dni kilka:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale do tej Zielonej to chyba na dłużej, hę?

  OdpowiedzUsuń